Şahinoğlu Nakliyat

Araçlar

Şahinoğlu Nakliyat, sahip olduğu çeşitli boy ve ebatlarda , avrupa standartlarını yakalamış , her iş ve koşul için gerekli kaliteli ekipmanlara sahip araçları ile müşterilerine her konuda istek ve arzularını karşılamayı hedef edinmiştir.

Araçlarımız evden eve nakliyat için dizayn edilmiştir. İç temizliği,dış boyası ve yüksek modelleriyle taşımayı en iyi sağlıklı bir hale getirmektedir.

Araçlarımız kapalı saç kasalı 50 - 55 m3 olarak dizayn edilmiştir.Bu her türlü ihtiyaca göre farklı ebatlardaki araçlarımızla evden eve nakliyenizi kolayca yapmamıza olanak sağlamaktadır.


Araçlarımız şirketimize kayıtlı ve her araçımızda Şahinoğlu Nakliyat logosu bulunmaktadır.


 

 

Garantili Taşıma

 

 

Şehirler arası ve Şehir içi evden eve taşımacılık işlemlerimiz de kapalı araç ve garantili taşımacılık ta lider olup işimizde son derece ciddi ve başarılıyız.

 

Şehirler arası ve Şehir içi evden eve  taşımacılık ve şehirler arası eşya taşıma da uzun yola dayanıklı şoförlerimizle ve her zaman bakımlı olan nakliyat araçlarımızla birlikte trafik dostu olup sorunsuzca ve kaza riski minimuma indirgeyerek şehirler arası ve şehir içi taşıma yapıyoruz.

 

Eşya ve mallarınızı ŞAHİNOĞLU NAKLİYAT ile güvence altında...

 

 

Sizin İçin Kolay , Eşyalarınız İçin Güvenli...